nieuws aanbiedingen
terug    

Prijzen 2017 flottieljezeilen Port Pin Roland (Engelstalig)

Profiteer van onze vroegboekortingen 2017 !

 

Prijzen Port Pin Roland per schip (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de weekprijzen per schip. U vliegt met een chartervlucht op zaterdag naar Marseille. Het is ook mogelijk om met eigen vervoer af te reizen richting Toulon. 
De prijzen in het  geel zijn aanbiedingen met een beperkte beschikbaarheid; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.13/05
20/05
27/0503/06
10/06
17/06
01/07
08/07
15/07
22/07
19/08
26/08
02/09
09/09
16/09
23/09
07/10
Dufour 3252010102---------
Dufour 3352014102---------
Oceanis 372008113---------
Dufour 3802014123---------
Dufour 4122016123---------
Harmony 422008133---------
Sun Odyssey 4692016144---------
Dufour 4552010144---------
Bovenstaande prijslijst bevat met name populaire schepen, alle mogelijkheden vindt u op de site.
Inclusief: standaardinventaris, transitlog, GPS/chartplotter, autopilot, bimini, dinghy met buitenboordmotor, warm water, CD-speler, (bed)linnen, (strand)handdoeken en snorkelsets.
Voor flottieljezeilen (Engelstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 275-465 (1 week) of € 430-630 (2 weken). In deze (flottielje)toeslag zijn inbegrepen: Engelstalige begeleiding, een volle tank diesel, water en gas, havengelden in de thuishaven, welkomstpakket, welkomst-party), dinghy met buitenboordmotor, transitlog en eindschoonmaak. In de 2e week zeilt u zelfstandig. U ontvangt routesuggesties voor de 2e week; de begeleiding is dan op afstand. Niet inbegrepen zijn: transfer, diesel, overige havengelden en borgsom.

 

Toeslagen 2 cabine
(32 ft)
3 cabine
(37-42 ft)
4 cabine
(44-46 ft)
5-6 cabine
(50-56 ft)
Flottieljebegeleiding (incl. zeer veel extra's)
1/2 weken
€  275/430 € 345-365/510-545 € 425/595 € 465/630
Schipper (per dag) €  255 € 255 € 255 € 255
Hostess/kok (per dag) €  230 € 230 € 230 € 230
Borgsom € 3000 € 3000 € 3000-4000 € 4500-5000
Verzekering borgsom (restant borgsom € 500) € 35 p.d. € 35 p.d. € 35 p.d. € 45 p.d. (rest € 600)

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogenlijkheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Mallorca /Jachthaven Palma de Mallorca (op aanvraag)
Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.