nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2017 flottieljezeilen en jachtverhuur Skiathos
 

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2017 !
 

Prijzen Skiathos (exclusief vlucht)
Per type schip en vertrekperiode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weeks prijzen worden getoond (indien aanwezig), wanneer u op een prijs klikt.
U vliegt naar keuze met een chartermaatschappij op
donderdag (Sundio) of vrijdag (TuiFly) direct naar Skiathos. U scheept vrijdag in op Skopelos (Loutraki). De prijzen in het geel geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.19/0526/05
23/06
30/06
07/07
14/07
21/07
28/07
25/08
01/09
08/09
15/09
29/09
Sun Odyssey 33i2014102---1730189017301475
Sun Odyssey 3492015103---2160232021601540
Bavaria 362012-2013113---2320259023201765
Oceanis 372013113---2405270024051880
Oceanis 402011123---2860297028602050
Sun Odyssey 4392015134---3620372536202510
Sun Odyssey 4692014-2015144---4050426540502965
Voor flottieljezeilen geldt er een toeslag van € 275-465 (1 week) of € 430-630 (2 weken). Inbegrepen zijn: Engelstalige begeleiding, GPS, autopilot, dinghy met buitenboordmotor, een volle tank diesel, water en gas, havengelden in de thuishaven, welkomstpakket, welkomst-party, barbecue (bij 2-weekse reizen), lakenpakket en eindschoonmaak. Niet inbegrepen zijn: vlucht, transfer, overige haven- en dieselgelden, borgsom € 1000 - € 2000. Optioneel: transfer, verzekering borgsom € 35-45 p.d. (restant borgsom € 500-550).

 

Toeslagen 2 cabine
(33 ft)
3 cabine
(34-38ft)
3 cabine
(39-42ft)
4 cabine
(43-46ft)
6 cabine
(50 ft)
Flottieljebegeleiding per 1/2 weken € 275/430 € 345/510 € 365/545 € 425/595 € 465/630
Schipper €  165 p.d. € 165 p.d. € 165 p.d. € 165 p.d. € 165 p.d.
Eindschoonmaak / Lakenpakket inclusief inclusief inclusief inclusief inclusief
Transfer luchthaven-Marina vv op aanvraag op aanvraag op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Buitenboordmotor inclusief inclusief inclusief inclusief inclusief
Borgsom € 1400 € 1600-1800 € 2000-2400 € 2700-3200 € 3800
Verzekering borgsom  op aanvraag op aanvraag op aanvraag op aanvraag op aanvraag

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.


Transfers luchthaven Kefalonia / Jachthaven Kefalonia (ca. 10 minuten) op aanvraag

Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.
Klik hier voor vluchtinformatie en reisverzekering