nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2017 flottieljezeilen Orhaniye of Fethiye

Profiteer van onze vroegboekortingen 2017 !
 
Prijzen Orhaniye (en Fethiye) per schip (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de weekprijzen per schip(deze gelden ook voor Fethiye). U vliegt naar keuze met een Nederlandse of buitenlandse chartermaatschappij/lijndienst op zaterdag naar Dalaman en vertrekt vanuit Orhaniye of Fethiye. 
De prijzen in het  geel zijn aanbiedingen met een beperkte beschikbaarheid; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.
Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.13/05
20/05
27/05
17/06
24/0601/07
15/07
22/07
23/09
30/0907/10
14/10
Oceanis 3232006-2008102--11851620174014601290
Oceanis 3432005-2006103--16201890201016751680
Oceanis 372009-2011113--18902340246021052010
Oceanis 3932008123--19452490263522402155
Oceanis 402007-2008123--19452490263522402155
Sun Odyssey 4392014133--31053540383531853115
Cyclades 50.42008-2011155--32353780395534503300

Bovenstaande prijslijst bevat met name populaire schepen; Alternatieve schepen zijn mogelijk op aanvraag. Voor flottieljezeilen (Engelstalige begeleiding) geldt er een toeslag per schip/week afhankelijk van het type schip. In deze (flottielje)toeslag zijn inbegrepen: Engelstalige begeleiding, een volle tank diesel, water en gas, havengelden in de thuishaven, buitenboordmotor dinghy, welkomstpakket, welkomst-party, barbecue (bij 2-weekse reizen), lakenpakket, GPS, transitlog en eindschoonmaak. Niet inbegrepen zijn: vlucht, transfer, overige haven- en dieselgelden, gas, water en borgsom/verzekering borgsom.

Toeslagen
Oceanis 323
Oceanis 343
Bavaria 37

Oceanis 393
Oceanis 40
Bavaria 44*

Bavaria 50
Cyclades 50.5
 

Flottieljebegeleiding p.p.
1-2 weken

€ 275/425
€ 345/505
€ 365/525
€ 425/585*
€ 485/675
Haven- en dieselgelden
naar verbruik
naar verbruik
naar verbruik
naar verbruik
Eindschoonmaak
Inclusief
Inclusief
Inclusief
Inclusief
Stuurautomaat p.w.
Inclusief
Inclusief
Inclusief
Inclusief
Transitlog
€ 95
€ 95
€ 95
€ 95
Borgsom
€ 1000
€ 1000
€ 1500/2000
€ 2500
Afkoop borgsom
€ 150
€ 150/200
€ 200/240
€ 300

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.

Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Dalaman / Orhaniye (ca. 90 minuten) prijs op aanvraag

Transfers luchthaven Dalaman / Fethiye (ca. 50 minuten) prijs op aanvraag
Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.