nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2018 flottieljezeilen en jachtverhuur Trogir (Split)

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2018 !
 

 

Prijzen Trogir (Split, exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (indien aanwezig), wanneer u op een prijs klikt.
De prijzen het geel geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.
Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.28/0421/07
11/08
Bavaria 372001-2011113-1925
Harmony 382001-2011123-1750
Dufour 4102015-2016123-3820
Oceanis 41.12017-2018123-4380
Sun Odyssey 4392001-2011134-3950
Sun Odyssey 4392012-2014134-4440
Cyclades 43.42001-2011134-3555
Sun Odyssey 4492015-2016134-4930
Sun Odyssey 4492017-2018134-5475
Bavaria 46 Cruiser2001-2011144-3290
Harmony 472001-2011144-3290
Bavaria 492001-2011155-4200
Sun Odyssey 492001-2011154-3570
Sun Odyssey 49i2001-2011154-4925
Sun Odyssey 5092012-2014165-6530
Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 195 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), water en gas bij vertrek, GPS/plotter, warm water, CD-speler, bimini, buiskap, transitlog, dinghy met buitenboordmotor en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot. 
Exclusief: vluchten, transfers, diesel- en overige havengelden, handdoeken, eindschoonmaak, borgsom en afkoop/verzekering borgsom. De borgsom kan worden voldaan per creditcard of in cash.

 

 

Toeslagen 2-3 cabine (33-38ft) 3-4 cabine (39-45ft) 4-5 cabine (46-56ft)
Flottieljebegeleiding € 195 p.w. € 195 p.w.              € 195 p.w.     
Nederlandse schipper of schipper/instructeur op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Buitenboordmotor inclusief inclusief inclusief
Eindschoonmaak € 160 € 195 € 230-255
Handdoekenset inclusief inclusief inclusief
WiFi (2 GB) € 35 p.w. € 35 p.w. € 35 p.w.
Toeristenbelasting € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d.
Borgsom € 1500-3000 € 2000-4000 € 3000-5000
Verzekering borgsom € 35 p.d.
(restant borg € 500)
€ 35-40 p.d. 
(restant borg € 500-550)
€ 35-40 p.d. 
(restant borg € 500-550)

 


Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven - Jachthaven Pirovac op aanvraag

Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.