nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2018 flottieljezeilen Athene - Saronische golf
(Nederlandstalige begeleiding)

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2018!

Prijzen Saronische & Argolische Golf (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (op 21/7 en 4/8), wanneer u op een prijs klikt.
U vliegt met een luchtvaartmaatschappij naar keuze op zaterdag naar Athene en vertrekt vanuit Marina Alimos (Kalamaki).
De prijzen in het  geel  geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen. 

Alternatieve schepen op aanvraag; wij helpen u graag met het vinden van het juiste jacht! 

Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.
Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.28/04
12/05
19/05
09/06
16/06
21/07
28/07
11/08
18/08
08/09
15/09
06/10
06/10
27/10
Bavaria 31 Cruiser200892--1650200016501330810
Oceanis 31201092--18502050185016001095
Bavaria 33 Cruiser2013102--20002300200018051140
Sun Odyssey 3492016103--13002600230018051235
Sun Odyssey 352002-2005113--1700190017001425950
Sun Odyssey 36i2011112--21002300210017101190
Bavaria 37 Cruiser2014-2017113--25002800250019951330
Sun Odyssey 372000-2001113--17501950175015701045
Dufour 381999123--18002000180013301045
Dufour 3852006123--21002400210017101140
Oceanis 382014-2015123--26003000260021401425
Oceanis 38.12017123--29003500290022801520
Cyclades 392007123--22002600220018051235
Oceanis 3932002-2005123--20002400200017101140
Bavaria 40 Cruiser2011-2013123--29003300290022801520
Sun Odyssey 402000-2002123--19002000190015701095
Sun Odyssey 4092011-2012123--33003900330027551760
Bavaria 41 Cruiser2014-2017123--32003900320026601710
Oceanis 412014123--32003800320026601710
Sun Odyssey 4192017123--35004220350029951855
Sun Odyssey 42 DS2011133--29003450290023751520
Cyclades 43.42006-2008134--28003300280023751615
Oceanis 432008-2011134--31003500310026601710
Elan 444 Impression2011-2012134--37004150370029452185
Sun Odyssey 44i2009-2010134--31003700310025651805
Bavaria 45 Cruiser2011-2012144--37004400370031352140
Sun Odyssey 452005-2007144--32003500320023751710
Bavaria 46 Cruiser2014-2017144--43005100430034202375
Bavaria 46 Cruiser2018144--47005500470039902565
Oceanis 462009-2011144--36004300360031351995
Oceanis 482012-2015155--52006200520043703135
Sun Odyssey 492004-2006154--35003900350023751710
Cyclades 50.52006-2008156--40004500400034202470
Oceanis 50 Family2010156--45005500450038952755
Bavaria 51 Cruiser2014-2016165--57006900570048453135
Oceanis 542009165--45005500450038952755
Bavaria 56 Cruiser2014-2015176--42007800655055853705
Beneteau 572006-2007175--87009900870071254750
Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 195 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, GPS/chartplotter, bimini, bijboot met buitenboordmotor en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot.
Exclusief: vluchten, transfers, diesel- en overige havengelden, servicepakket € 80-210 (incl. havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), (bed)linnen, (bad)handdoek, gas, water, benzine voor buitenboordmotor en eindschoonmaak), borgsom en afkoop/verzekering borgsom. De borgsom kan worden voldaan contant of per creditcard.

 

Toeslagen 2-3 cabine (30-40ft) 3-4 cabine (41-45ft) 4-6 cabine (45-54ft)
Flottieljebegeleiding € 195 p.w. € 195 p.w. € 195 p.w.
Schipper €  150 p.d. € 150 p.d. € 150 p.d.
Welkomstpakket € 30 € 30 € 30
WiFi (2GB en 5 aansluitingen) € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn
Transfer luchthaven-Marina op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Verzekering borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Vertrek 15 daagse reizen op 22/7 en 5/8.

Kortingen op schepen: meer weken, meer schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Athene / Marina Alimos (Kalamaki) (ca. 45 minuten) ca. € 30-50 per taxi/enkele reis
Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.