nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2018 flottieljezeilen Athene - Saronische golf
(Nederlandstalige begeleiding)

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2019!

Prijzen Saronische & Argolische Golf (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (op 21/7 en 4/8), wanneer u op een prijs klikt.
U vliegt met een luchtvaartmaatschappij naar keuze op zaterdag naar Athene en vertrekt vanuit Marina Alimos (Kalamaki).
De prijzen in het  geel  geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen. 

Alternatieve schepen op aanvraag; wij helpen u graag met het vinden van het juiste jacht! 

Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.
Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.28/04
12/05
19/05
09/06
16/06
21/07
28/07
11/08
18/08
08/09
15/09
06/10
06/10
27/10
Bavaria 31 Cruiser200892----16501400725
Oceanis 31201092----13901280980
Bavaria 33 Cruiser2013102----200019001020
Sun Odyssey 3492016103----230019001105
Sun Odyssey 352002-2005113----17001500850
Sun Odyssey 36i2011112----210018001065
Bavaria 37 Cruiser2014-2017113----250021001190
Sun Odyssey 372000-2001113----17501650935
Dufour 381999123----18001400935
Dufour 3852006123----210018001020
Oceanis 382014-2015123----260022501275
Oceanis 38.12017123----290024001360
Cyclades 392007123----220019001105
Oceanis 3932002-2005123----200018001020
Bavaria 40 Cruiser2011-2013123----290024001360
Sun Odyssey 402000-2002123----19001650980
Sun Odyssey 4092011-2012123----330029001575
Bavaria 41 Cruiser2014-2017123----320028001530
Oceanis 412014123----320028001530
Sun Odyssey 4192017123----350031501660
Sun Odyssey 42 DS2011133----290025001360
Cyclades 43.42006-2008134----280025001445
Oceanis 432008-2011134----310028001530
Elan 444 Impression2011-2012134----370031001955
Sun Odyssey 44i2009-2010134----310027001615
Bavaria 45 Cruiser2011-2012144----370033001915
Sun Odyssey 452005-2007144----320025001530
Bavaria 46 Cruiser2014-2017144----430036002125
Bavaria 46 Cruiser2018144----470042002295
Oceanis 462009-2011144----360033001785
Oceanis 482012-2015155----520046002805
Sun Odyssey 492004-2006154----350025001530
Cyclades 50.52006-2008156----400036002210
Oceanis 50 Family2010156----450041002465
Bavaria 51 Cruiser2014-2016165----570051002805
Oceanis 542009165----450041002465
Bavaria 56 Cruiser2014-2015176----655058803315
Beneteau 572006-2007175----870075004250
Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 195 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, GPS/chartplotter, bimini, bijboot met buitenboordmotor en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot.
Exclusief: vluchten, transfers, diesel- en overige havengelden, servicepakket € 80-210 (incl. havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), (bed)linnen, (bad)handdoek, gas, water, benzine voor buitenboordmotor en eindschoonmaak), borgsom en afkoop/verzekering borgsom. De borgsom kan worden voldaan contant of per creditcard.

 

Toeslagen 2-3 cabine (30-40ft) 3-4 cabine (41-45ft) 4-6 cabine (45-54ft)
Flottieljebegeleiding € 195 p.w. € 195 p.w. € 195 p.w.
Schipper €  150 p.d. € 150 p.d. € 150 p.d.
Welkomstpakket € 30 € 30 € 30
WiFi (2GB en 5 aansluitingen) € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn
Transfer luchthaven-Marina op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Verzekering borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Vertrek 15 daagse reizen op 22/7 en 5/8.

Kortingen op schepen: meer weken, meer schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Athene / Marina Alimos (Kalamaki) (ca. 45 minuten) ca. € 30-50 per taxi/enkele reis
Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.