nieuws aanbiedingen
terug    

Prijzen 2018 flottieljezeilen en jachtverhuur Sukosan

Profiteer van onze vroegboekortingen 2019 !
 

Prijzen Sukosan (exclusief vlucht)

Per type schip en periode vindt u hieronder de weekprijzen per schip. U vliegt met Croatia Airlines op zaterdag naar Zadar of Split. Ryanair vliegt vanuit Dusseldorf naar Zadar op zaterdag. Het is ook mogelijk om met eigen vervoer/auto af te reizen naar Sukosan. In-uitschepen Sukosan, Marina Dalmacija. De prijzen in het geel zijn aanbiedingen met een beperkte beschikbaarheid; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.
Alternatieve schepen op aanvraag; wij helpen u graag met het vinden van het juiste jacht! 

Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.07/07
21/07
28/07
04/08
11/0818/0825/0801/09
15/09
Bavaria 30 Cruiser200692---165016501200
Bavaria 34 Cruiser2017103---240020001700
Bavaria 362003113---190019001350
Bavaria 362011113---240021001800
Dufour 360 GL2018113---275023502050
Sun Odyssey 36i2008113---220022001850
Bavaria 372007113---220019001500
Bavaria 37 Cruiser2018113---267026701800
Bavaria 37 Cruiser2015113---255022001900
Bavaria 402013123---280024502100
Bavaria 402008-2009123---255022001850
Elan 40 (Refit 2015)2003123---176022001700
Elan 40 Impression2017123---290029002350
Bavaria 41 Cruiser2015123---300027002350
Lagoon 420 (Refit 2016)2008135---569056905000
Cyclades 43.42007134---192527502300
Sun Odyssey 43 (Refit 2016)2002133---250025002150
Bavaria 442002-2003134---185526502250
Bavaria 45 Cruiser2012144---370032502850
Bavaria 462005-2006144---300025002100
Bavaria 46 Cruiser 2018144---410041003500
Bavaria 46 cruiser2015144---390034003000
Dufour 460 GL2018144---420037003300
Oceanis 4612001144---265026502250
Bavaria 472009144---330028002400
Bavaria 492003155---245035003000
Bavaria 502002155---350035003000
Bavaria 502006155---380032002800
Bavaria 502012155---480044003400
Beneteau 50 (Refit 2016)2003155---252036003000
Bavaria 512009165---430038003000
Bavaria 51 Cruiser2017165---550050004000
Bavaria 51 Cruiser2015165---530048003800
Bavaria 55 Cruiser2012175---540049003900

Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 175 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, havengelden in thuishaven (eerste en laatste nacht), GPS, warm water, bimini, dinghy en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot.
Exclusief: vluchten, transfer, diesel- en overige havengelden, handdoeken, borgsom en afkoop/verzekering borgsom. Deze kosten worden ter plaatse afgerekend, contant of per creditcard. 
Afhankelijk van het gekozen schip geldt er een Comfortpakket (eindschoonmaak, transitlog, bedlinnen, gas bij vertrek en autopilot) of zijn deze bijkomende kosten inclusief in de huurprijs. 

Toeslagen 2 cabine (30ft) 3 cabine (34-43ft) 4 cabine (43-47ft) 5 cabine (49-55ft)
Flottieljebegeleiding € 175 p.w. € 175 p.w. € 175 p.w. € 175 p.w.
Schipper € 130-150 p.d. € 130-150 p.d. € 130-150 p.d. € 130-150 p.d.
Buitenboordmotor € 60-70 p.w. € 60-70 p.w € 60-70 p.w € 60-70 p.w
Transitlog/eindschoonmaak € 100 € 120 € 150 € 160
Handdoekenset € 3-5 p.set € 3-5 p.set € 3-5 p.set € 3-5 p.set
WiFi (op aanvraag) € 0-35 p.w. € 0-35 p.w. € 0-35 p.w. € 0-35 p.w.
Toeristenbelasting € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d.
Borgsom € 1000 € 1500 € 1500/2000 € 2000
Verzekering borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag op aanvraag

 

Flottieljezeilen met een ander schip of met schipper is ook mogelijk.
Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Zadar/Jachthaven Sukosan (ca. 20 minuten) ca. € 50 per taxi/enkele reis/max. 8 pers.
Transfer luchthaven Split/Jachthaven Sukosan (ca. 120 minuten) ca. € 170 per taxi/enkele reis/ max. 8 pers.

Klik hier voor vluchtinformatie
en een reis- en annuleringskostenverzekering

Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.