nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2018 flottieljezeilen en jachtverhuur Trogir (Engelstalig)

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2018 !
 

 

Prijzen Trogir (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (indien aanwezig), wanneer u op een prijs klikt.
De prijzen het geel geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.
Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.19/05
26/05
02/06
16/06
23/0630/06
04/08
11/08
08/09
15/0922/09
Bavaria 38 Cruiser2008123-131016602115237018701460
Bavaria 41 Cruiser2015123-180022752935325025702090
Oceanis 432010134-174522052850315024902030
Sun Odyssey 4392013-2015134-192024153115345027402220
Sun Odyssey 4392011-2012134-182022952965328026002110
Sun Odyssey 4492016-2017134-211526603435380030202460
Bavaria 45 Cruiser2012144-207026103375373029602400
Oceanis 452014144-224028353655405032002610
Bavaria 46 Cruiser2014-2016144-217527503550393031102530
Oceanis 482013155-273534654405495039103070
Oceanis 482015-2016155-290036604660523041403250
Bavaria Cruiser 512014-2016165-292536954845528041803310
Jeanneau 532011166-308038805010554044003570
Jeanneau 532013-2014166-341543105565616048803970
Oceanis 552015176-399050356405719057004470

Voor flottieljezeilen (Engelstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 850-1180 p.w. / € 1150-1580 p. 2 wkn. Inbegrepen zijn: Engelstalige begeleiding, welkomstpakket, havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), transfers Split-Trogir v.v., water en gas bij vertrek, (bed)linnen, handdoeken, Kroatisch mobieltje (dagelijks weerbericht per SMS), WiFi (10 GB p.d.), snorkeluitrusting, bijboot met buitenboordmotor, transitlog, toeristenbelasing, eindschoonmaak en verzekering borgsom. 
Niet inbegrepen zijn: diesel- en overige havengelden.
Optioneel: vluchten, schipper, hostess, extra linnenpakket, gennaker, sup-board, donut, watersportpakket en railingnet. 

 

Toeslagen 38-42ft (3 cabines) 43-49ft (4-5 cabines) 50-53ft (5-6 cabines)
Flottieljebegeleiding per 1 week / 2 weken € 850 / 1155 € 930 / 1400              € 1180 / 1580     
Schipper € 1050 p.w. € 1050 p.w. € 1050 p.w.
Hostess € 875 p.w. € 875 p.w. € 875 p.w.
Extra linnenpakket € 5 p.p. € 5 p.p. € 5 p.p.
Gennaker € 150 p.w. (borg € 200) € 150 p.w. (borg € 200) € 150 p.w. (borg € 200)
Sup-board € 100 p.w. € 100 p.w. € 100 p.w.
Donut (2 stuks) € 40 p.w. € 40 p.w. € 40 p.w.
Watersportpakket (o.a. grote bijboot met 50 pk, waterski's, 1 wakeboard en 2 donuts) € 899 p.w. (borg € 150) € 899 p.w. (borg € 150) € 899 p.w. (borg € 150)
Railingnet € 100 € 100 € 100

 


Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven - Jachthaven Pirovac op aanvraag

Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.