nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2018 flottieljezeilen Athene - Saronische golf
(Nederlandstalige begeleiding)

Profiteer van onze vroegboekkortingen 2019!

Prijzen Saronische & Argolische Golf (exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (op 21/7 en 4/8), wanneer u op een prijs klikt.
U vliegt met een luchtvaartmaatschappij naar keuze op zaterdag naar Athene en vertrekt vanuit Marina Alimos (Kalamaki).
De prijzen in het  geel  geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen. 

Alternatieve schepen op aanvraag; wij helpen u graag met het vinden van het juiste jacht! 

Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.
Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.28/04
12/05
19/05
09/06
16/06
21/07
28/07
11/08
18/08
08/09
15/09
06/10
06/10
27/10
Bavaria 31 Cruiser200892------725
Oceanis 31201092------980
Bavaria 33 Cruiser2013102------1020
Sun Odyssey 3492016103------1105
Sun Odyssey 352002-2005113------850
Sun Odyssey 36i2011112------1065
Bavaria 37 Cruiser2014-2017113------1190
Sun Odyssey 372000-2001113------935
Dufour 381999123------935
Dufour 3852006123------1020
Oceanis 382014-2015123------1275
Oceanis 38.12017123------1360
Cyclades 392007123------1105
Oceanis 3932002-2005123------1020
Bavaria 40 Cruiser2011-2013123------1360
Sun Odyssey 402000-2002123------980
Sun Odyssey 4092011-2012123------1575
Bavaria 41 Cruiser2014-2017123------1530
Oceanis 412014123------1530
Sun Odyssey 4192017123------1660
Sun Odyssey 42 DS2011133------1360
Cyclades 43.42006-2008134------1445
Oceanis 432008-2011134------1530
Elan 444 Impression2011-2012134------1955
Sun Odyssey 44i2009-2010134------1615
Bavaria 45 Cruiser2011-2012144------1915
Sun Odyssey 452005-2007144------1530
Bavaria 46 Cruiser2014-2017144------2125
Bavaria 46 Cruiser2018144------2295
Oceanis 462009-2011144------1785
Oceanis 482012-2015155------2805
Sun Odyssey 492004-2006154------1530
Cyclades 50.52006-2008156------2210
Oceanis 50 Family2010156------2465
Bavaria 51 Cruiser2014-2016165------2805
Oceanis 542009165------2465
Bavaria 56 Cruiser2014-2015176------3315
Beneteau 572006-2007175------4250
Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 195 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, GPS/chartplotter, bimini, bijboot met buitenboordmotor en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot.
Exclusief: vluchten, transfers, diesel- en overige havengelden, servicepakket € 80-210 (incl. havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), (bed)linnen, (bad)handdoek, gas, water, benzine voor buitenboordmotor en eindschoonmaak), borgsom en afkoop/verzekering borgsom. De borgsom kan worden voldaan contant of per creditcard.

 

Toeslagen 2-3 cabine (30-40ft) 3-4 cabine (41-45ft) 4-6 cabine (45-54ft)
Flottieljebegeleiding € 195 p.w. € 195 p.w. € 195 p.w.
Schipper €  150 p.d. € 150 p.d. € 150 p.d.
Welkomstpakket € 30 € 30 € 30
WiFi (2GB en 5 aansluitingen) € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn € 30-55 p. 1-2 wkn
Transfer luchthaven-Marina op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Verzekering borgsom op aanvraag op aanvraag op aanvraag

 

Flottieljezeilen met een ander zeilschip is ook mogelijk.
Vertrek 15 daagse reizen op 22/7 en 5/8.

Kortingen op schepen: meer weken, meer schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven Athene / Marina Alimos (Kalamaki) (ca. 45 minuten) ca. € 30-50 per taxi/enkele reis
Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.