nieuws aanbiedingen
terug    
Prijzen 2019 flottieljezeilen en jachtverhuur Trogir (Split)

Boek nu en profiteer van onze vroegboekkortingen 2019 !
 

 

Prijzen Trogir (Split, exclusief vlucht)
Per type schip en periode vindt u hieronder de 1-weekse prijzen per schip. De 2-weekse prijzen worden getoond (indien aanwezig), wanneer u op een prijs klikt.
De prijzen het geel geven aan dat er aanbiedingen zijn in de gekozen periode; klik hierop en bekijk de aanbiedingen.
Klik hier voor het aanvragen van een complete offerte.

 

Type zeiljachtBJlengte
(m)
Cab.20/07 27/0703/0810/08
Dufour 3102013-2015 922320232024652465
Dufour 310 Liberty2016-2017922440244025952595
Bavaria 33 Cruiser2013-20151022320232024652465
Bavaria 372001-20121131800180019151915
Dufour 380 GL2013-2015 1232960296031453145
Harmony 382001-20121231200120012751275
Oceanis 38.12016-20171233040304032303230
Dufour 3822016-20171233040304032303230
Lagoon 402018-20191267160716076107610
Dufour 4102013-20151233280328034853485
Lipari 412001-20121266360636067606760
Oceanis 41.12016-20171233480348037003700
Harmony 422001-20121331920192020402040
Bali 4.32016-20171368960896095209520
Sun Odyssey 4392013-20151343600360038253825
Bavaria 46 Cruiser2016-20171443920392041654165
Bavaria 46 Cruiser2013-20151443720372039553955
Dufour 4602016-20171443920392041654165
Dufour 4602018-20191454680468049754975
Harmony 472001-20121443060306032503250
Sun Odyssey 4692001-20121443600360038253825
Sun Odyssey 4792016-20171443920392041654165
Oceanis 482016-20171555800580061656165
Oceanis 48 2013-20151555400540057405740
Bavaria 492001-20121554500450042504250
Sun Odyssey 49i2001-20121544500450042504250
Cyclades 50.52001-20121555085508548054805
Sun Odyssey 5092013-20151656210621058655865
Oceanis 51.12016-20171667245724568456845
Voor flottieljezeilen (Nederlandstalige begeleiding) geldt er een toeslag van € 195 per week/schip.
Inclusief: standaardinventaris, havengelden in de thuishaven (eerste en laatste nacht), water en gas bij vertrek, GPS/plotter, warm water, CD-speler, bimini, buiskap, transitlog, dinghy met buitenboordmotor en een all-risk-verzekering op de gehuurde boot. 
Exclusief: vluchten, transfers, diesel- en overige havengelden, handdoeken, eindschoonmaak, borgsom en afkoop/verzekering borgsom. De borgsom kan worden voldaan per creditcard of in cash.

 

 

Toeslagen 2-3 cabine (33-38ft) 3-4 cabine (39-45ft) 4-5 cabine (46-56ft)
Flottieljebegeleiding € 195 p.w. € 195 p.w.              € 195 p.w.     
Nederlandse schipper of schipper/instructeur op aanvraag op aanvraag op aanvraag
Buitenboordmotor inclusief inclusief inclusief
Eindschoonmaak € 160 € 195 € 230-255
Handdoekenset inclusief inclusief inclusief
WiFi (2 GB) € 35 p.w. € 35 p.w. € 35 p.w.
Toeristenbelasting € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d. € 1 p.p.p.d.
Borgsom € 1500-3000 € 2000-4000 € 3000-5000
Verzekering borgsom € 35 p.d.
(restant borg € 500)
€ 35-40 p.d. 
(restant borg € 500-550)
€ 35-40 p.d. 
(restant borg € 500-550)

 


Kortingen op schepen: meer weken, schepen, herboekingen op aanvraag.
Wij adviseren u graag over de mogelijheden en de tarieven.

Transfers luchthaven - Jachthaven Trogit-Seget op aanvraag

Klik hier voor vluchtinformatie en een reis- en annuleringskostenverzekering
Van toepassing zijn de reis-en reserveringsvoorwaarden van Triptiq Sailing.